Szyna sufitowa dwutorowa natynkowa, karnisz sufitowy dwutorowy natynkowy – anodowany srebrny

102,00 520,00 

Opis

Szyna sufitowa dwutorowa natynkowa srebrna to doskonałe rozwiązanie do zawieszania firan i zasłon na suficie. Wykonana z wytrzymałego aluminium szyna sufitowa łączy w sobie solidność konstrukcji z subtelnym designem. Dwutorowa szyna sufitowa to uniwersalne rozwiązanie do różnego rodzaju pomieszczeń. Idealnie sprawdzi się w domu, w przestrzeni biurowej, handlowej czy w pokojach hotelowych. Dwutorowy karnisz sufitowy doskonale dopasuje się do różnych stylów aranżacji wnętrz. Dodatkowo montaż szyny sufitowej optycznie podwyższy wnętrze poprzez wykorzystanie całej wysokości ściany.

Cechy produktu:
1. Wysoka wytrzymałość – wykonana z wysokiej jakości aluminium, szyna sufitowa zapewnia solidną konstrukcję, która utrzyma nawet ciężkie zasłony czy firany, gwarantując długotrwałe użytkowanie bez obaw o uszkodzenia.
2. Uniwersalne zastosowanie dzięki swojej wszechstronności, szyna nadaje się do zastosowania w różnych typach pomieszczeń, od małych kuchni po duże sale konferencyjne czy hotele, umożliwiając eleganckie zawieszenie zasłon i firan w każdym miejscu.
3. Łatwy montaż prosty system montażu sprawia, że instalacja szyny jest szybka i łatwa do wykonania, nawet dla osób bez doświadczenia w pracach wykończeniowych.
4. Możliwość łączenia szyny można łączyć za pomocą specjalnych łączników w celu uzyskania odpowiedniej długości, co pozwala na dostosowanie ich do różnych rozmiarów okien czy przestrzeni.
5. Personalizacja zamówienia – możliwość wyboru własnych wymiarów podczas składania zamówienia pozwala na idealne dopasowanie szyny do konkretnych potrzeb, eliminując potrzebę docinania segmentów.

Podobne produkty

Mogą Cię również zainteresować podobne produkty.